KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Ziraat Fakültesi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezuniyet töreni-17.06.2015

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezuniyet töreni KSÜ Avşar Yerleşkesi Aslanlı Parkta Yapıldı.

Ziraat Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni açılış konuşmasını Üniversitemiz Rektör yardımcısı Prof. Dr. İsmail BAKAN yaptı.''Mezuniyet sizlere önemli bir sorumluluk yükledi sorumluluğunuz vatana vatandaşlara hizmetkar olmaktı'' diyen Prof. Dr. BAKAN öğrencilere kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri ülke ve dünya sorunlarına çözüm üretmeleri tavsiyesinde bulundu.

Ziraat Fakültesi Dekan Vekili Pof. Dr. Ali KAYGISIZ ise toplumların gücünün eğitimli insanlarla ölçüldüğünü hatırlatarak öğrencilerin öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayan ailelere ile üniversite akademik ve idari personle teşekkür etti.

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında 269 mezun veren Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü öğrencisi Nurcan GEZER olurken Tarım Ekonomisi Bölümünden İbrahim ARI ikinci ve yineTarım Ekonomisi Bölümünden Hüseyin MERAL üçünçü oldu.

Dereceye giren öğrencilere birincilik ödülü olarak Bilgisayar, ikincilik ödülü olarak Tablet, ve üçünçülük ödülü olarak harici bellek verildi
.