KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Ziraat Fakültesi

“4.Uluslararası Katılımlı Toprak ve Su Kaynakları Kongresi ”-25.06.2015

Saygıdeğer Katılımcılar,

Doğu Akdeniz Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma İstasyonu Müdürlüğü tarafından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilecek olan kongrenin amacı, toprak ve su kaynaklarına ilişkin konuları tüm boyutları ile değerlendirmek ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır. Bu kongre toprak ve suyu daha iyi anla­mak için ülkemizdeki toprak ve su kaynaklarına ilişkin çeşitli konuların tartışılacağı bir platform olacaktır.

Kongre; 01-04 Eylül 2015 tarihlerinde, Milli Mücadeledeki fe­dakarlığından dolayı TBMM tarafından “KAHRAMANLIK” payesiyle ödüllendirilen Kahramanmaraş İlinde gerçekleşti­rilecektir. Kongreye pek çok akademisyen, bürokrat, mühen­dis, ilgili sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ve sivil top­lum kuruluşlarının temsilcilerinin iştirak edeceği düşünül­mektedir.

Birleşmiş Milletler tarafından toprak yılı olarak ilan edilen 2015 yılında 4.Uluslararası Katılımlı Toprak ve Su Kaynakları Kongremizin ülkemiz ve dünya bilimine katkı sağlaması ve katılımının yüksek olması ümidi ile siz çok değerli katılımcıları Kahraman Şehrimize davet ediyor ve saygılar sunuyorum.

 

Hasan GEZGİNÇ

Kongre Başkanı

 

 

KONGRE KONULARI

cid:image003.png@01D06199.9D0D75E0

 

www.topraksukongresi2015.org